Atakum kompresör

Firmamız 2008’den bu yana sektörde olup, 2011 yıl itibari ile ‘Tamsan Kompresör’ün Satış ve Servis Ağı olarak komple Karadeniz Bölge Müdürlüğünü üstlenmiştir.  Bugüne kadar edindiği deneyim ve bilgiler çerçevesinde aynı zamanda HER MARKA kompresör, hava kurutucusu ve vakum cihazları tamiri, ikinci el kompresör ve ekipmanları alım satımı, yedek parça konusunda kaliteden ve işçilikten taviz vermeden 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vererek hızlı çözümler sunmayı amaçlamaktadır.

         Bu hedefler doğrultusunda kurulan firmamız müşteri    memnuniyetini en üst düzeyde tutmak adına kaliteli hizmetin uygun fiyat anlayışı ile sunulabileceğinin kanıtıdır.

         Şirketimiz; müşterilerine yenilikçi ve kaliteli ürünler sunmak, satış ve satış sonrası üstün müşteri memnuniyeti sağlamak, güçlü marka pozisyonunu korumak prensipleri üzerine kurulmuştur.

         Servis konusunda kaliteden taviz vermeyen firmamız merkezi Samsun olmak üzere tüm Batı, Orta ve Doğu Karadeniz Bölgesinde, ayrıca  Sivas, Erzurum, Erzincan illerimizde, yurtdışında ise Gürcistan, Rusya ve Azerbaycan ülkelerinde de satış ve teknik servis hizmeti vermektedir.         

         Hedefimiz, satış ve teknik servis ağımızı genişleterek ileride Türkiye çapında bir marka haline gelmeyi amaçlamaktadır.

Sohbet Başlat
Sertek Kompresör Hoş geldiniz. Nasıl Yardımcı olabiliriz ?