SERTEK KOMPRESÖR – TAMSAN COMPRESSORS ün satış ve servis anlamında Karadeniz bölge müdürlüğünü üstlenmiştir. Bunun yanı sıra basınçlı hava teknolojileri sektöründe temsil ettiği güçlü markaların kurulduğu günden bugüne satış, servis, periyodik bakım ve orijinal yedek parça dağıtımını yapmaktadır. Sektöründe, yetenekleri bu yönde donanımlı personel yapısına sahiptir.

Kompresörlerin düzenli olarak bakımlarının kaliteli orijinal yedek parçaları ve en önemlisi Kompresör yağları ile doğru bir şekilde doğru kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.  Bakımlı bir kompresör işletmenizi yarı yolda bırakmayacaktır.

Bakım ve arıza esnasında işletmenizin durmaması adına Havanın önem taşıdığı bütün işletmelere yedek kompresör öneriyoruz.

Kompresörler mekanik aksamları sürekli hareket halinde olduğu için belirlenen zamanlarda bakımlarının yapılması gerekmektedir. Özellikle vidalı kompresörlerde çeşitli filtreler olduğundan dolayı bakım yapmak kompresörünüzün hem verimini arttırır hem elektrik ten kazandırır hem de ömrünü uzatır.

      Servis ağımızın içinde bulunan tüm Hastaneler, Mobilya, Otomotiv, Akaryakıt İstasyonu, Tekstil Fabrikaları, İş Makinaları ve İş Makinaları tamir atölyeleri, Boya atölyeleri, hidrolik santraller,  şantiyeler, mermer ocakları, maden ocakları ve hava gücüne ihtiyacı olan tüm orta ve büyük boy tesislere etkili ve hızlı bakım hizmeti sağlamaktayız.

Sohbet Başlat
Sertek Kompresör Hoş geldiniz. Nasıl Yardımcı olabiliriz ?